BİLGİ TALEP FORMU
Kapat
 
Ataşehir Premium Konutları Geri
 • Kendimiz için ayırdığımız daireler haricinde tüm daireler kısa sürede gerçek sahiplerini bularak satılmıştır.


  Site konum olarak Ümraniye Belediyesi sınırlarında olup İstanbul’un trendi en yüksek bölgesi Şerifali’dedir. Bölgenin E-5 ve E-6’yla bağlantısı, ulaşımı çok kolaylaştırmaktadır.

  3 ayrı blok ve toplam 84 daireden oluşan bu projede anafikir; milenyum yıllarının bizlere yaşattığı soğuk görüntülü, soğuk malzemeli, çok katlı ama teknolojinin tam kullanıldığı binalarda yaşarken kaybolmakta olan sıcak insan ilişkilerinin sağlanabilmesidir. Mimari, statik, elektrik, makine ve peyzaj projelerinde son sistem programlar kullanılarak inşa edilen bu sitede yaşayan insanların rahatı, konforu ve her açıdan korunabilmesi sağlanmıştır.

  Temeller radye temel olup inşaatlarımızın tamamında AKÇANSA BETON kullanılmıştır. Kat yükseklikleri h:270 temiz yüksekliktir. Dış duvarlarda yalıtımlı tuğla ve üzeri mantolama yapılmıştır. Doğramalar ahşap görünümlü C7000 serisi pimapen ve ısı camlıdır. Dış cephede fibrobeton görüntü elemanları kullanılmıştır. Asansörlerin tamamı panoramik olup, her blokta jeneratör mevcuttur.

  3 ayrı blokun ortasında yer alan kapalı otopark ve üzerindeki yüzme havuzu kapasitenin ve standartların çok üstündedir. Ayrıca misafirler için blok girişlerinde otoparklar düşünülmüştür.

  Her 3 blokta da otoparktan konutlara kadar ulaşan merdiven, yangın merdiveni  ve 2’şer adet 8 kişi kapasiteli panaromik asansörler bulunmaktadır. Binalarda ana girişlerin haricinde havuz çıkışları bulunmaktadır. Havuz platformu, tenis kortu, çocuk parkı ve yeşilliklerle izole  edilmiştir. Bu tesiste fitness, sauna, duş ve wc’ler, cafeterya ve çocuklar için oyun odası vardır. Her blokta otopark katının üstündeki bodrum katlarda standartlarına uygun sığınaklar mevcuttur. Apartman girişleri ve kat sahanlıkları panaromik asansörler ve camlar sayesinde gayet ferah ve manzaralı mekanlar haline getirilmiştir. Bu nedenle de daire kapıları arasında rahatsızlık söz konusu değildir.

  Tüm dairelerde yer kaplamaları salonlar ve odalar parke, antre+koridor+ıslak hacimler seramik  duvar kaplamaları antre, koridor, salonlar ve odalar saten boya ıslak hacimler seramik, mutfak, banyo dolapları MDF üzeri masif ağaç kaplama, oda kapıları  masif ağaç kaplama, daire giriş kapıları çelik masif kaplamadır.