BİLGİ TALEP FORMU
Kapat
 
Gebze Fabrika İnşaat Projesi Geri
  • 2008 Yılında Kuruluşunu gerçekleştirmiş olduğumuz ve ana iş kolumuzun üretim sektörü olduğu, bu alanda Sönmezler Metal Demir Çelik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirket‘i bünyesinde Boru Profil, Döküm ve Makine imalat işlerimizi Gebze Kocaeli adresinde 14,800 m2 kapalı, 7.211 m2 Açık alan toplam 22,011 m2 alan üzerine kurulmuş fabrikamızda boyuna dikişli yüksek frekans kaynaklı çelik boru ve profil yanında müşterilerimizin 50 Kg’dan 12,000 Kg’a kadar tek parça döküm taleplerini karşılama kapasitesine sahip ve ayrıca ısıl işlem ve finiş işlemenin yanında makine imalatının da tek çatı altında yapıldığı ender entegre tesislerinden biridir.

    Ana Firmamızın Sermayesi: 31.121.600,00 TL olup, Yıllık Üretim Kapasitemiz 204.000 Tona ulaşmıştır. Yıl içinde Toplam değişkenlik olmakla beraber ortalama 180 personel İstihdam etmekteyiz.

    2014 Yılı sonunda Tapu da Kocaeli İli, Gebze İlçesi, Sultanorhan Mahallesi, 4541 Ada, 27 Parsel numarasına kayıtlı Toplam 6.652 m2 Arsa alanına sahip taşınmazı şirket bünyemize katarak inşaatına başladığımız 2.Fabrika Tesisimizi 2016 Yılında bitirdik. 4.500 m2 Kapalı 2.152 m2 açık alana sahip inşaatımızı şirket bünyemiz dahilinde Kiraya vererek Kira geliri elde etmekteyiz. %100 yabancı sermaye ile kurulan Sönmezler Metal ülke ekonomisine sağladığı katma değer ve sağladığı istihdamın gurunu yaşamaktadır.

    Yeni üretim ve yönetim teknikleri konusunda sürekli eğitilen dinamik bir kadro, üretimin en yüksek kalite standardına uygun olmasını sağlarken, en modern kalite kontrol yöntemlerini titizlikle uygulamaktadır. Müşteri hizmetleri ve satış sonrası hizmetleri firma için üretim kalitesi kadar önemli bir başka olgudur. Bu yüzden de siparişten teslimata kadar geçen sürede müşteri isteklerine büyük özen gösterilir. Mevcut üretim ve oluşan kapasite artışları çevresel etki kapsamında bugüne kadar değerlendirilerek doğal hayatı etkilemeyecek önlemlerin alınması çevre belgeleri ile desteklenmiştir.