BİLGİ TALEP FORMU
Kapat
 
Zulfugarlı İnşaat Hakkında Geri

Şahin Zulfugarlı’nın Başyapıtı Zulfugarlı İnşaat, Sizlerle!

 

Zulfugarlı İnşaat, inşaat sektörü başta olmak üzere turizm ve metal sektöründe fark yaratan bir ekolün temsilcisidir. En gelişmiş teknolojiyi kullanarak Türkiye’de çığır açan projelere imza atan önemli firmalardan biri olmuştur.

Yılların birikimi ve Şahin Zulfugarlı gibi güçlü bir iş adamının taşıyıcısı olarak İstanbul ve çevresinde yenilikçi, dinamik ve karakteristik projelere hayat vermiştir. Alanında uzman usta ve mühendislerin birikimiyle sektörel iş gücünü birleştiren kuruluşumuz, Sönmezler Metal Demir Çelik firması ile metal sektöründe, Zulfugarlı İnşaat Turizm Gıda Tekstil firması ile turizm ve inşaat sektöründe, Loghman Zulfugarlı İnşaat Sanayi ve Ticaret firması ile yine inşaat sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.

Doğayla, tarihle ve çevresiyle uyumlu, bölgesine nitelik ve değer katan, istihdam yaratarak Türkiye için çalışan, kreatif yaşam alanları ve iş dünyası için geliştirilen evrensel standartlardaki ticari yapı projeleriyle güvenli ve sağlam gayrimenkuller inşa etmektedir.
 

Güven Veren İmajınızı Zulfugarlı İnşaat Projeleri İle Yansıtın!
 

Zulfugarlı İnşaat, farklı sektörler için geliştirdiği özel projeleri ile Türk sanayinde bu boşluğu dolduran, sektörünün önde gelen firmalarındandır. Evrensel kalite ve standartlarda çalışarak bu hassasiyetlerini belgelendirmiştir. Ar-Ge’ye önem veren ve teknolojisini sürekli geliştiren, müşteri odaklı çalışan ve müşterilerinin memnuniyeti doğrultusunda üretim yapan, yaratıcı ve yenilikçi inşaat projeleri ile bu konuda takip eden değil takip edilen bir firma olmuştur.

Zulfugarlı inşaat bugüne kaliteli ve şeffaf hizmet anlayışıyla gelmiştir. İstanbul’da kurulan firmamız birçok farklı projeye yatırım yaparak kendini kanıtlamıştır. Tecrübesi ile inşaat sanayine enerji veren bir markaya dönüşmüştür. Kullandığı son teknoloji donanımlarıyla kendini yenileyerek, adını zirveye taşımayı hedef edinmiştir. Saygı ve hoşgörü esaslı bir çalışma prensibinin sonucu olan Zulfugarlı İnşaat, özveriyle hayata geçirdiği inşaat projelerini müşterilerine sunmanın haklı gururunu taşımaktadır.
 

Zulfugarlı İnşaat Sizi Sizin Kadar Çok Düşünüyor!
 

Ülkesini düşünen ve Türkiye için çalışan Zulfugarlı İnşaat, istikrarlı büyüme ve bununla birlikte istihdam yaratma gibi hedeflerle yola çıkmıştır. Türkiye’nin karakterine ve kendine özgü tarihi dokusuna, teknolojik ve estetik bir değer katma misyonuyla her güne daha iyi hizmet ve insanlara değer katma hedefiyle uyanmakta, işini özveriyle yapmak için aşkla çalışmaktadır.

Ekonomik büyümenin özgün ve yenilikçi projelerle süreceğinin bilincinde olan işletmemiz, rekabetin yoğun olduğu bir piyasada sürekliliği ve kalıcılığı ilke edinmiştir. Sürekliliğin istikrarlı ve kaliteli üretim, müşteri memnuniyeti ve iyi hizmetle yakalanacağının bilinci ile hareket eden kuruluşumuz, bu çerçevede oluşturduğu özel projeleri ile ses getirmeye devam etmektedir.
 

İnşaat Sektöründe Çığır Açan Projeler Zulfugarlı İnşaat Ekolüyle Hayat Buluyor!
 

Zulfugarlı İnşaat, inşaat sektöründe kaliteli istihdam, güvenli yapı, geleneksel ve çağdaş mimari tasarımlarla kendine özgü estetik ve sağlıklı çizgisini geliştirmektir.Tasarımın etkiletici yüzünü, profesyonel mühendis ve mimari ekibi ile projelerine yansıtan Zulfugarlı İnşaat, geleceğe odaklı felsefesi ve misyonu ile doğayla barışık, uzman mühendisler tarafından bulunduğu çevrenin kalitesine ve sağlığına önem veren yaşam alanları yapmaktadır.

Zulfugarlı İnşaat projelerinde konsept, mimari, peyzaj ve tüm sosyal olanaklar derinlemesine düşünülmüş ve müşteriler için nefes aldıran avantajlara dönüşmüştür. Bulunduğu bölgeyle iç içe geçen, bölge ile uyumlu konseptler Zulfugarlı İnşaat’ın fark yaratan bir firma olmasının en temel sebepleridir.

Zulfugarlı İnşaat projeleri zamanla değer kazanan, müşterisine daha çok kazandıran özel projelerdir. Zulfugarlı İnşaat projeleri hem bölgesine hem de yatırımcısına değer katan, büyük ilgi gören, satışları çok kısa bir sürede gerçekleşen, konut alıcıları, iş dünyası ve yatırımcılar tarafından büyük talep görmüş, huzur, güven ve sağlık üçlüsünü en iyi şekilde birleştirmeyi başarmış güvenli yaşam alanlarıdır.
 

Zulfugarlı İnşaat Teknolojisiyle Beklentilerinizin Ötesine Geçin!
 

Zulfugarlı İnşaat’ın bitirdiği en önemli ve kısa sürede satılan projeleri arasında Ataşehir Premium Konutları, Gebze Fabrika İnşaat, Poseidon Boutique Hotel & Yacht Club Selimiye, Şerifali İş Merkezi gibi nitelikli projeler vardır.

Zulfugar İnşaat’ın devam eden projeleri ise Fenerbahçe Cadde 155 Parsel projesi ve bir Kozyatağı Projesi olan Zulfugarlı İş Merkezi’dir.