BİLGİ TALEP FORMU
Kapat
 
Poseidon Selimiye Boutique Hotel & Yacht Club Geri
 • Grup şirketlerimiz bünyesinde yer alan ZULFUGAROĞLU TURİZM bünyesindeki Poseidon Selimiye Butik Hotel; denizin bitip kumun başladığı yerde, kekik, adaçayı, yasemin kokuları ve doğanın tüm sesleri, duygularınızı canlandıracak. Ege’nin tatlı imbat esintisi, büyüleyici Selimiye koyları, manzarası kendine özel plajı ve misafirlerine özel 21 odası ile her türlü konforunuzu düşünen, en az eviniz kadar rahat ve huzur bulacağınız bir yer. İskelesi ile kendinizi farklı hissedeceğiniz, konuklarımızın huzuru, güveni ve konforu düşünülerek hazırlanmış odalarımızın her biri, beyaz ve turkuazın rahatlatıcı etkisi ile dekore edilmiştir. Tamamı deniz manzaralı olan odalarımızın her biri çiçeklerle bezeli terasımıza açılmaktadır.

  Zengin deniz ürünleri sıcak ve soğuk mezeler damağınıza uygun yöresel ve dünya mutfağından lezzetleri muhteşem Selimiye Koyu manzarası eşliğinde İskele üzerinde veya Mavi Gece Teras Restaurant’da deneyebilirsiniz.

  Odalar doğaya uyumlu, bir o kadarda özgün ve sıcak mimarisiyle 4 farklı konseptte tasarlanarak hizmete sunulmuştur.

  Kendine ait iskelemize özel tekneniz ile demir atabilir, tonozlarımıza bağlanabilir ve diğer tüm ihtiyaçlarınızı Poseidon Hotel’den karşılayabilirsiniz.

  Adres: Selimiye Mh.Bük Sk.No:56 Marmaris/MUĞLA
  Tel:+90 252 446 4080
  Fax:+90 252 446 4081
  info@poseidonselimiye.com
  www.poseidonselimiye.com

 • E-Mail : info@poseidonselimiye.com

  Telefon : +90 (252) 446 40 80

  Gsm : +90 (530) 178 02 96

  Web Site : www.poseidonselimiye.com